1. Nowe samochody
 2. Zalety

Camry Prestige

4-drzwiowy sedan

Urzekająca pod każdym względem.
Camry - Prestige - 4-drzwiowy sedan
Cena
190 900 zł
 • 18" felgi aluminiowe (15-szprychowe) ciemnoszare, polerowane krawędzie
 • System bezkluczykowego dostępu do samochodu (Inteligentny kluczyk)
 • Inteligentny tempomat adaptacyjny (IACC)
 • Światła główne w technologii Bi-LED
125 g/km
5.5 litry/a
4X2
2,5 Hybrid Dynamic Force
1 548 zł NETTO/MC

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Camry.
Zobacz widok 360°.

 • Design

  Rzucający się w oczy, elegancki sedan

  Połączenie eleganckiej bryły limuzyny z dynamicznym zacięciem sprawia, że Camry Hybrid wyróżnia się na drodze. Przedni grill został przeprojektowany tak, aby prezentować jeszcze więcej charakteru. Dolne listwy zachodzące na boki sprawiają, że auto wydaje się być jeszcze szersze i bardziej dynamiczne.

 • Poruszaj się jeszcze wydajniej

  Camry Hybrid nie idzie na kompromisy łącząc w sobie oszczędność, moc i niezwykły styl. Nowa generacja napędu hybrydowego zapewnia niezwykłe wrażenia za kierownicą. Cichy 2,5-litrowy silnik będący częścią samoładującego się układu hybrydowego oferuje wysoki moment obrotowy przy niskich prędkościach i fenomenalną moc podczas dynamicznej jazdy, charakteryzując się responsywnością i pewnością w trakcie przyspieszania.

 • Inteligentne i zaawansowane rozwiązania

  Pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań sprawia, że jazda Camry Hybrid to niezwykłe doświadczenie. Doskonale zintegrowana technologia wynosi każdą podróż na wyższy poziom pozwalajać czerpań przyjemność z przydatnych funkcji dostępnych na wyciągnięcie ręki. Dzięki rewelacyjnemu wygłuszeniu kabiny Camry Hybrid możesz docenić brzmienie przestrzennego i krystalicznie czystego dźwięku.

 • Pełna ochrona

  Życie jest nieprzewidywalne, ale Camry Hybrid przygotuje cię na każdą z dróg. Rewolucyjny zestaw rozwiązań Toyota Safety Sense pozwala dostrzec więcej i chroni Ciebie i Twoich pasażerów w sytuacji zagrożenia.

Pełen ekran Zamknij