Sprawdź promocje!
Umów się na jazdę próbną
Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na przegląd

NOWA TOYOTA GR86

POCZUJ RADOŚĆ PROWADZENIA

Nowa Toyota GR86 otwiera drzwi do świata GR.

Stworzona w duchu legendarnych modeli 2000GT i AE86 nowa Toyota GR86 jest jednym z ostatnich przedstawicieli gatunku. Responsywne, zwinne i pozwalające cieszyć się jazdą coupé zostało stworzone dzięki doświadczeniu zebranemu w Motorsporcie. Teraz Ty także możesz poczuć pełnię emocji.

Gotowy na przygodę?

Zapisz się do newsletteraKonfigurujZobacz katalog
WIĘCEJ MOCY, WIĘKSZY UŚMIECH NA TWARZY

Toyotę GR86 cechuje to wszystko, co sprawiało, że model GT86 dawał tak wiele radości z jazdy. Aerodynamiczna i lekka sylwetka coupé z aluminiowym dachem zapewnia najlepsze w klasie prowadzenie i stabilność. Nowy 4-cylindrowy silnik typu bokser o pojemności 2,4 litra to gwarancja osiągów, które sprawią, że za kierownicą GR86 uśmiech nie zniknie z Twojej twarzy.

ANALOGOWE DOZNANIA W CYFROWYM ŚWIECIE

W Toyocie GR86 kierowcy odnajdą wszystkie elementy składowe prawdziwego auta sportowego: silnik z przodu i napęd na tylną oś, idealny rozkład masy, niski środek ciężkości, a także sztywność nadwozia większą o 50% niż w poprzednim modelu.

Wynik?

Precyzyjne prowadzenie, lepsze czucie auta i jazda, która daje radość z każdego manewru.

GALERIA GR86

Nowa Toyota GR86 pojawiła się na legendarnym festiwalu Goodwood Festival of Speed. Przejdź do galerii i zobacz więcej zdjęć z jej przejazdu.
BĄDŹ PIERWSZY W FOTELU KIEROWCY

Otrzymuj wszystkie najświeższe informacje na temat Toyoty GR86.

Zapisz się